EUROLINE-UKRAINE — Інтернет нового формату | Запровадження тарифів зі швидкістю до 1 Гбіт/с
Контакт центр:    (095) 313-1111      (067) 806-1111     (093) 170-2290
  

Запровадження тарифів зі швидкістю до 1 Гбіт/с

Шановні користувачі!

   Компанія «Євролайн-Україна» крокує в ногу з часом та прагне надавати сучасний якісний сервіс своїм абонентам,  тому нами було прийнято рішення запровадити тарифні плани зі швидкістю доступу до 1 Гбіт/с. На цей час ці тарифні плани доступні при оптичному підключенні у приватному секторі населених пунктів Таращанського та Богуславського районів.for_home_speed_section_ct

Щоб відчути переваги гигабітного доступу абонент повинен мати відповідне обладнання — ПК (ноутбук) достатньої потужності з мережевою картою Gigabit Ethernet, та за необхідності маршрутизатор (роутер) достатньої потужності з портами Gigabit Ethernet, а також мережеві патчкорди належної категорії (CAT5E+). Слід також пам’ятати, що максимальна швидкість цілком залежить від потужності обладнання абонента, завантаження каналів зв’язку між сегментами мережі Інтернет, та навантаження віддалених серверів.

Також нагадуємо, що для впевненного досягнення швидкостей більше ніж 100Мбіт за допомогою Wi-Fi  — пристрої ( точка доступу та клієнт) повинні підтримувати протокол 802.11ac.