EUROLINE-UKRAINE — Інтернет нового формату | Про нас
Контакт центр:    (095) 313-1111      (067) 806-1111     (093) 170-2290
  

Про нас

site

З 1 жовтня 2014 року компанія «ЄВРОЛАЙН-УКРАЇНА» запускає новий роздрібний проект локальної мережі інтернет та інших сервісів в ряді населених пунктів України.

Ми хочемо стати єдиним цілим з Містом, його життям, влитися в кожен його день. В планах дуже багато чого крім доступу в Інтернет: брати активну участь у соціальному житті міста, дружити з кожним з Вас, розділяючи радість не тільки від онлайн реальності, але і «живого спілкування».

Ми маємо прямі взаємоз’єднання з найбільшими світовими генераторами трафіку такими як: LEVEL3 (GERMANY), DE-CIX (GERMANY), COGENT (USA), TELIA, GOOGLE, FACEBOOK та багато інших. Мережу побудовано на сучасному обладнанні провідних виробників. Ядро та обладнання рівня агрегації мережі розподілено на незалежних технічних майданчиках для забезпечення відмовостійкості. Це дозволяє нам гарантувати швидкість доступу до мережі  та якість на високих світових стандартах.

Всього Вам доброго, і пам’ятайте, що ми в будь-який час можемо відповісти на всі Ваші запитання в офісі у Вашому місті, за телефонами чи електронною поштою, або на нашій офіційній сторінці  у мережі Facebook